HOME / CLINIC INFO

کلینیک تخصصی بهمن : شهرک قدس(غرب)، انتهای خیابان ایران زمین شمالی، بیمارستان بهمن، کلینیک آریتمی (روزهای زوج) تلفن : 88575837

کلینیک تخصصی کورش : خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، روبروی پمپ بنزین اسدی، کوچه الوند، پلاک5 ( روزهای فرد) تلفن : 22247007

Clinic Information

كلینیك آریتمی بهمن با هدف درمان و پیشگیری از بیماریهای قلب و عروق و با گرایش ویژه در بررسی و درمان آریتمی های قلبی و پیس میكر تشكیل شده است. با توجه به لزوم فعالیت گروهی، در مراقبت از بیماران قلبی متخصصان قلب و عروق كه دوره های فوق تخصصی را در زمینه الكتروفیزیولوژی، آنژیوپلاستی و اكوكاردیوگرافی گذرانده اند به صورت تیمی در این مركز غیردولتی فعالیت می نمایند .
با در نظر گرفتن نیاز بیماران و خانواده ایشان به اطلاعات كافی از نوع بیماری، نحوه درمان و همچنین پیشگیری مناسب از بیماریهای قلب و عروق، كوشیده ایم تا در این مجموعه به افزایش آگاهی مراجعان مبادرت نمائیم. قطعا هر گونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان در رفع نقایص و افزایش كارآیی این وب سایت موثر بوده و با كمال میل پذیرای آن خواهیم بود.
سعی ما در این مجموعه این است كه علاوه بر درمان بیماران، به افزایش آگاهی بیماران و خانواده ایشان از نوع بیماری و نحوه درمان و روشهای پیشگیری از بیماریهای قلبی بپردازیم.
ضمنا ارتباط موثر و مفید با همكاران پزشك و ارائه اطلاعات لازم از طریق ارائه مقالات مفید و اسلایدهای آموزشی از تعهدات ما می باشد .
در صورت تمایل همكاران به مشورت در رابطه با تشخیص و درمان بیماران خود، با كمال افتخار از طریق این وب سایت مشاوره لازم ارائه خواهد شد.